Gizlilik Politikası

Karadağ Aydınlatma, www.karadagaydinlatma.com internet sitesine hoş geldiniz. Kurumumuz, müşteri memnuniyeti ve güvenliği odaklı hizmet anlayışı ile internet sitemize vermiş olduğunuz bilgilerin gizliliğini korumak amacıyla aşağıda belirtilen temel kuralları benimsemektedir:

Müşterilerimize ait bilgiler, müşterilerin bilgi ve onayı olmaksızın, ilgili mevzuat hükümlerinin öngördüğü biçimde bu bilgilere erişme yetkisi olan kurumlar ve yetkililer hariç olmak üzere, hiçbir şekil ve surette üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır.

Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla kurumumuz, sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutarak gerekli önlemler alınmıştır.

Kurumumuz, destek hizmeti aldığı kuruluşların, kurumumuz gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlamaktadır.

Web Sitemiz’e girilen bilgilerin güvenliği açısından kurumumuz sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Müşterilerimizin Web Sitemiz’e ürün/hizmet başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı girmiş oldukları bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Müşterilerimizin bizimle paylaştığı bilgilere izinsiz ulaşılmaması için önlemler alınmıştır.

Kurumumuz bu bilgileri sadece gerekli yetkiler ve yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklayabilecektir. Kurumumuzun tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri müşteri bilgilerinin açıklanmasını istediğinde, kurumumuz bu bilgileri yalnızca gerekli yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır. Yetkili mercilere yapılacak açıklama “müşteri sırrını” ifşa etmek olarak değerlendirilemeyecektir.

Web Sitemiz diğer web sitelerine link verip alabilmektedir. Güvenlik Politikamızda yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Linklerin kullanılması sebebiyle oluşacak güvenlik açılarında kurumumuzun herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır. Web Sitemizden link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir. Web sitemizden reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayıplardan kurumumuz  sorumlu değildir.

Müşteri Memnuniyeti Politikamız

Müşteri Odaklı Olmak

Varlık nedenimiz olan müşterilerimizi en yüksek düzeyde memnun etmek, güvenini ve sadakatini kazanmak için müşteri odaklı bir yaklaşım benimseriz.

Şeffaflık

Sorularınız, talepleriniz ve şikayetleriniz için internet adresimizdeki “İletişim”  sayfamızdan faydalanıp bizlere ulaşabilirsiniz.

Erişebilirlik

Çeşitli iletişim ağları oluşturur ve bunları duyurarak müşterilerle iletişimi kolaylaştırırız.

Objektiflik

Sorularınız, talepleriniz ve şikayetleriniz ön yargısız ve adil bir şekilde değerlendirilmektedir.

Gizlilik

Kişisel bilgilerinizin korunması son derece önemlidir. Bu nedenle kişisel bilgileriniz üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Hesap Verilebilirlik

Sorularınız, talepleriniz ve şikayetleriniz ön yargısız ve adil bir şekilde değerlendirilmektedir.

Sürekli İyileştirme

Sizlerden gelen geri bildirimleri iş süreçlerinde, ürün ve hizmetlerimizde proaktif iyileşmeler sağlayacak şekilde değerlendirerek sürekli müşteri odaklı olma yönünde ilerleme sağlanmaktadır.